Marta Tomczak stypendystką Prezydenta Miasta Włocławek

23 czerwca 2022r. o godz. 11.00, w sali nr 4 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku, odbyło się wręczenie Stypendium Prezydenta Miasta Włocławek dla uzdolnionych uczniów.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta: “Komisja powołana zarządzeniem Prezydenta Włocławka na posiedzeniu w dniu 13. czerwca 2022r. dokonała analizy formalnej wniosków złożonych przez dyrektorów włocławskich szkół i zarekomendowała je Prezydentowi do zaakceptowania.”

Z wielką satysfakcją pragnę poinformować, że Marta Tomczak z klasy 3 a LO znalazła się w gronie 7 uczniów ze szkół ponadpodstawowych i otrzymała  stypendium (w formie nagrody pieniężnej). To uroczyste wydarzenie dla Marty i naszego Długosza uświetniła obecność Księdza Dyrektora Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza ks. dr Jacka Kędzierskiego. Dodam, że Marta jest finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”, osiąga znakomite wyniki w nauce oraz cechuje ją wzorowe zachowanie.

Gratuluję serdecznie wychowance i życzę dalszych sukcesów!

Anna Baranowska

 

Skip to content