Listy Gratulacyjne Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

W dniu 06.10.2022 roku w Delegaturze Kuratorium Oświaty we Włocławku odbyła się wyjątkowa uroczystość podsumowująca  wyniki egzaminu ósmoklasisty i egzaminu  maturalnego  w  której uczestniczyli  wyróżnieni dyrektorzy  szkół rejonu włocławskiego. Z ogromną radością informujemy, że Pani Maria Mazurkiewicz Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty  przekazała na ręce Ks. dr Jacka Kędzierski Dyrektora ZSK im. Ks. Jana Długosza we Włocławku Listy Gratulacyjne dotyczące wysokich wyników egzaminów ósmoklasisty i maturalnego w roku szkolnym 2021/2022. Podkreślając, że ”wysoki wynik egzaminów świadczy o skuteczności i zaangażowaniu nauczycieli, a jednocześnie stanowi efekt systematycznej i wytężonej pracy uczniów. Jest to ogromny sukces całej społeczności szkolnej , który potwierdza wysoką jakość kształcenia.”

Bożena Sobierajska

Skip to content