Wręczenie medali Prezydenta RP za Długoletnią Służbę w ramach wojewódzkich uroczystości Dnia Edukacji Narodowej

Poniedziałek 17. października br., stał się wyjątkowym dniem dla kilkorga spośród nauczycieli oraz pracowników włocławskiego Długosza. To właśnie dziś zostali oni w szczególny sposób uhonorowani za długoletnią służbę na rzecz oświaty w naszym kraju.

Uroczysta gala rozpoczęła się o godz. 10.00 w Auli Wyższego Seminarium Duchownego im. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku. W imieniu Prezydenta RP Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski wraz z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty, wręczyli stosowne odznaczenia następującym pracownikom naszej szkoły:

  • p. mgr Bożena Sobierajska (wicedyrektor SP 5-8 i nauczyciel plastyki) – Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
  • p. mgr Aneta Pawłowska (nauczyciel geografii) – Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
  • p. mgr Andrzej Przybylski (nauczyciel języka niemieckiego) – Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
  • p. mgr Aneta Wąsik (kierownik internatu) – Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
  • p. mgr Gabriela Goszcz (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i matematyki) – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
  • p. inż. Krzysztof Jabłoński (administrator IT) – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
  • ks. mgr Sebastian Tomczak (wicedyrektor przedszkola i SP 1-4 oraz nauczyciel religii) – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za ich wysokiej jakości pracę, która pomimo upływu lat oraz rozszerzającego się zakresu obowiązków, niezmiennie pozwala naszej szkole plasować się w czołówce szkół we Włocławku!

Jakub Kostrzewski

Skip to content