Społeczność internacka przywitała nowych mieszkańców

Dnia 24.10.2022r. odbyła się uroczystość powitania nowych mieszkańców internatu, która zgodnie z corocznym zwyczajem została zorganizowana przez młodzież oraz wychowawców internatu. Oto przed jakimi zadaniami zostali postawieni tegoroczni podopieczni inaugurujący swój pobyt w naszej placówce.

Nowoprzybyłych gości serdecznie przywitali gospodarze imprezy – Maja Bałdys oraz Agata Jaśkiewicz, tegoroczne maturzystki. Nowi mieszkańcy musieli wykazać się wiedzą, intuicją i sprytem w następujących konkurencjach: Quiz – kahoot o internacie, konkurs muzyczny, kalambury.

Konkurencje były oceniane przez komisję, w której skład wchodzili: kierownik internatu p. Aneta Wąsik oraz wychowawczynie p. Milena Witkowska i p. Sandra Iwańska, które pilnowały, aby konkurencje przebiegały w prawidłowy sposób.

Imprezie towarzyszyła dobra zabawa podczas przebiegu konkurencji i miłe zaskoczenie kreatywnością uczestników. Na zakończenie wszyscy nowi mieszkańcy odczytali przysięgę internacką. Dzięki imprezie powitalnej nowoprzybyła młodzież mogła lepiej się poznać, zintegrować oraz wykazać w różnorakich zadaniach.

Sandra Iwańska

Milena Witkowska

 

 

Skip to content