Koszykarsko-siatkarskie starcie uczniów ZSK oraz LMK

W dniach 20.10 (czwartek) i 26.10 ( środa) odbyły się dwa mecze ze szkołą widoczną z naszych okien – Liceum im. Marii Konopnickiej. Niestety, obydwa mecze zakończyły się wynikiem niekorzystnym dla naszej drużyny… jednak duch walki i emocje pozostaną w naszych sercach i głowach na długo.

Mecz koszykówki zakończył się wynikiem 84-63 dla naszych przeciwników, a siatkówki 3-1 w setach (na wyjeździe). Nasi zawodnicy pokazali duszę wojownika i zachowali wytrwałość aż do samego końca, i mimo widocznego zmęczenia, nie poddawali się i starali aż do utraty tchu.

W imieniu Samorządu dziękujemy zarówno graczom, jak i kibicom, którzy wierzyli w nasze zwycięstwo.

Skład zespołu na meczu koszykówki:

Janek Wdzięczny, Ignacy Dembowski, Stanisław Ziętarski, Igor Densław, Krzysztof Babis, Piotr Winnicki, Wiktor Balcerak.

Skład zespołu na mecz siatkówki:

Mateusz Kozaczyk, Inga Gutral, Wiktor Sękowski, Janek Wdzięczny, Filip Święcikowski, Maja Wieczorek, Igor Densław, Wiktor Balcerak, Agata Nowakowska, Adela Sękowska, Bartłomiej Nawrocki, Nadia Misterska.

Martyna Kocioruba – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego LO

Fotorelacja: Iga Kobuszewska

 

Skip to content