Wolne myśli – debaty oksfordzkie – ciąg dalszy projektu edukacyjnego

Przygotowania do zbliżającej się włocławskiej debaty oksfordzkiej trwają w najlepsze. W związku z tym, za nami kolejne spotkanie młodzieży w ramach projektu edukacyjnego Wolne myśli – debaty oksfordzkie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Kultury Browar B we Włocławku.

Tym razem delegacja Długosza, pod opieką Pani Sławomiry Lewandowskiej, miała okazję wysłuchać prelekcji wygłoszonej przez Panią Kingę Rogowską – doktorantkę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalistkę w dziedzinie retoryki. Tematem spotkania była kwestia podstawowych pojęć retorycznych wykorzystywanych w praktyce. Przed nami kolejne spotkania, w tym debata próbna będąca ostatnim etapem przed grudniowym finałem projektu, czyli bitwą na argumenty pomiędzy szkołami z miasta Włocławek.

Katarzyna Kwiatkowska – nauczyciel historii

Skip to content