Bezpieczeństwo, ład i porządek publiczny im niestraszne!

W dniu 15. grudnia 2022 roku, pod opieką nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa Krzysztofa Łodygowskiego, uczniowie naszego liceum: Julia Lasota IV c, Sara Kaczmarek IV c, Weronika Pasik IV c, Mateusz Małecki IV b, Marcin Olbiński IV b, Wiktor Zdrada IV b, Ignacy Dembowski II a, Witold Przewozikowski II a, Adam Lewandowski I c, Maja Banasiak I b, Zuzanna Górczyńska I b oraz Julia Grześ I a, uczestniczyli w etapie rejonowym XI Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pt. „ Bezpieczny i przyjazny region” , który odbył się w budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej we Włocławku.

Za organizację I etapu (rejonowego – szkoły ponadpodstawowe) dla miasta Włocławek, powiatu włocławskiego oraz powiatu radziejowskiego odpowiedzialna jest włocławska Straż Miejska. Uczestnicy przedmiotowego przedsięwzięcia w głównej mierze powinni wykazać się wiedzą z zakresu ogólnych przepisów dotyczących bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego, ale również powinni posiadać wiedzę dotyczącą lokalnych norm prawnych.

Czekamy na pomyślne wiadomości.

Krzysztof Łodygowski

Skip to content