Rozstrzygnięcie konkursu na świąteczny wystrój sal w LO

Dnia 20.12 (wtorek) komisja składająca się z dziewczyn reprezentujących Samorządu Uczniowski LO oraz Pani pedagog Magdaleny Żuber oceniała wystroje świąteczne klas licealnych. Uczniowie przez prawie miesiąc prężnie dekorowali sale lekcyjne, aby uświetnić okres nadchodzącego Bożego Narodzenia.

Głosem większości jurorów I miejsce zajęła klasa 3C z salą 208, II miejsce przypadło klasie 2A z salą 203, zaś III lokata padła łupem klasy 1A i sali 110. W dniu Wigilii Klasowych (22.12) delegacja Samorządu Uczniowskiego wręczyła nagrody trójce zwycięzców. Mały kłopot techniczny przy sali 203 nie sprawił żadnego problemu we wręczeniu zasłużonych upominków, a słodkie nagrody dotarły do uczniów.

Martyna Kocioruba – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego LO

Skip to content