Wyróżnienie Honorowe dla Jędrzeja Pilipa w 18. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiaty w szarości” Rawicz 2023

Z radością informujemy o sukcesie artystycznym naszego licealisty z klasy 3c Jędrzeja Pilipa. Praca plastyczna Jędrzeja uzyskała Wyróżnienie Honorowe i została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej 18. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „KWIATY W SZAROŚCI” Rawicz  2023. 

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej, która ukazała i utrwaliła  najpiękniejsze ulotne dary natury. Jak informuje organizator na konkurs napłynęło 6355 prac z terenu całej Polski podkreślając, że nadesłane prace prezentowały niezwykle wysoki poziom artystyczny. Uczniowie naszej szkoły prace plastyczne wykonali pod kierunkiem pani Bożeny Sobierajskiej. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie będzie zachętą dla naszych uczniów do rozwijania swojego talentu plastycznego i kreatywności.

Gratulujemy Jędrzejowi i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustannego rozwijania talentu artystycznego. Gratulacje składamy również pozostałym uczestnikom, którzy wzorowo reprezentowali naszą szkołę na arenie ogólnopolskiej. O terminie uroczystego wręczenia nagród organizator Konkursu poinformuje wkrótce.

Bożena Sobierajska

Skip to content