Wrzesień miesiącem wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Koniec września to tradycyjnie czas, kiedy społeczność Długosza dokonuje wyboru nowych przedstawicieli  do Samorządu Uczniowskiego.

Nad przebiegiem wyborów czuwał sprawujący  w ubiegłym roku swoje rządy Samorząd na czele z Przewodniczącą Martyną Kociorubą, pod czujnym okiem Opiekuna SU w LO p. Pauliny Stężewskiej. Wyboru nowego składu SU dokonywali uczniowie klas I-IV LO.

Miło nam poinformować, że nowym Przewodniczącym został Patryk Wąsik – uczeń klasy II B.

W skład SU weszli również: Aleksandra Politowska II D, Iga Kobuszewska II B, Natasza Wiśniewska II D, Roksana Kubajka II C, Alicja Górecka II C oraz Anna Wiewiórska III C.

Dziękujemy ubiegłorocznym przedstawicielom Samorządu za trudną, aczkolwiek satysfakcjonującą pracę, a ich następcom życzymy samych sukcesów w realizacji planów i efektywnego działania na rzecz społeczności szkolnej.

Paulina Stężewska

Skip to content