Powitanie nowych mieszkańców Internatu

W dniu 14.11.2023 roku odbyła się uroczystość przyjęcia nowych uczniów do grona mieszkańców Internatu Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku.

Prowadzący – wychowawca Marcin Wenecki, wraz z Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Internatu – Kamilem Żelskim, przywitali przybyłych uczestników imprezy, w szczególności nowych mieszkańców Internatu. Po dokonaniu podziału na grupy, uczniowie rozpoczęli zmagania, w trakcie których musieli wykazać się znajomością w wielu dziedzinach m.in. chemii, matematyki, historii oraz rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń szkoły. Zadania nie były łatwe, jednak uczestnicy zabawy bardzo starali się podołać wyzwaniu, aby stać się pełnoprawnymi mieszkańcami Internatu. Wszystkie grupy spisały się znakomicie i ukończyły zadania z wynikiem bardzo dobrym. Na koniec uroczystości wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zapozowali do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Impreza przebiegła w bardzo wesołej atmosferze, była okazją do jeszcze lepszego poznania się mieszkańców Internatu i wspólnego spędzenia czasu wolnego. Uroczystość została przygotowana przez wychowawców oraz uczniów starszych klas, którzy wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem oraz kreatywnością w przygotowaniu poszczególnych zadań.

Marcin Wenecki – wychowawca internatu

 

 

Skip to content