Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem

W Bydgoszczy dnia 06.12.2023 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” uczniowie klasy 4b oraz 4c SP uczestniczyli w wyjątkowej imprezie mikołajkowej zorganizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji i Caritas Diecezji Bydgoskiej. Były niespodzianki i przedstawienie z postaciami z bajek. W rolę kreskówkowych bohaterów wcielili się policjanci nie tylko z bydgoskiej komendy. Mikołajki mikołajkami, ale bezpieczeństwo najważniejsze. Impreza rozpoczęła się o godz. 14:00. Podczas spotkania dzieciom i młodzieży zaprezentowano przedstawienie, którego głównym przesłaniem było bezpieczeństwo młodych ludzi.

Dziękuję pani Annie Molewskiej i pani Magdalenie Soczyńskiej oraz panu policjantowi Michałowi za pomoc w opiece nad dziećmi.

Rafała Kurzępa

Skip to content