Niezapomniana zabawa w stylu lat 20-tych

Karnawał, zapusty – to okres zimowych balów, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środa Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu i oczekiwania na Wielkanoc. W czwartek 25. stycznia odbyła się długo oczekiwana przez wychowanków internatu zabawa karnawałowa.

Wspólna zabawa to czas do spotkania się dla całej społeczności internackiej. W kolorowo przystrojonej świetlicy, pełnej balonów i serpentyn, przy tanecznych rytmach, w doskonałych humorach, młodzież wesoło bawiła się w rytm muzyki. Podczas zabawy wychowankowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych. W czasie balu odbyła się również  sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe kreacje modowe z lat dwudziestych.

Mam nadzieje, że wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele niezapomnianych chwil i radości.

Milena Witkowska

Skip to content