Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

W dniach 10-11 czerwca w Niepokalanowie zgromadziło się ponad stu młodych miłośników Pisma Świętego uczestniczących w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowała tegoroczna absolwentka i maturzystka Marta Bychowska.

W bogatym programie konkursu prócz pisemnego testu znalazły się m.in. msza św. pod przewodnictwem bpa Andrzeja Przybylskiego, zwiedzanie sanktuarium, adoracja, projekcja i spotkanie z twórcami filmu “Powołany 2”.

Naszej reprezentantce tym razem nie udało zakwalifikować się do ścisłego finału, jednak serdecznie gratulujemy Marcie znakomitych wyników podczas etapu szkolnego i diecezjalnego oraz gorliwej pracy i zaangażowania włożonych w przygotowania do konkursu i realizację misji szkoły katolickiej.

ks. Marcin Ziółkowski

Skip to content