Gala wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta Włocławek

17 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół nr 4 im. K. K. Baczyńskiego odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezydenta Miasta Włocławek dla najzdolniejszych uczniów szkół z terenu miasta. Z rąk pani wiceprezydent dr Barbary Moraczewskiej nagrody otrzymało 21 osób: 6 ze szkół podstawowych, 7 z gimnazjum i 8 ze szkół ponadgimnazjalnych. Wśród uhonorowanych znaleźli się absolwenci Zespołu Szkół Katolickich – Julia Rojewska z klasy VIIIb SP, Piotr Sikorski z klasy IIIa gimnazjum i tegoroczny maturzysta Dominik Goleniewski. Gratulacje przyjęli również ks. dyrektor dr Jacek Kędzierski oraz opiekunowie przygotowujący do konkursów, w których uczniowie zdobyli laury: p. Jadwiga Piasecka, p. Anna Waśkiewicz, p. Piotr Chodoła, p. Grzegorz Matusiak, p. Konrad Trokowski i ks. Marcin Lewandowski.
Drodzy Stypendyści, wyrażamy słowa uznania wobec Waszych osiągnięć, dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

Anna Waśkiewicz

Skip to content