Ostatnia przed wakacjami Rada Pedagogiczna

W czwartek, 4 lipca, miało miejsce ostatnie przed wakacjami posiedzenie Rady Pedagogicznej, które poprzedziła wspólna fotografia przed pomnikiem Patrona Szkoły.

Ten wyjątkowy rok szkolny, kończący działalność gimnazjów, w którym, przed gmachem naszej szkoły, stanęła rzeźba pomnikowa księdza Jana Długosza, postanowiliśmy upamiętnić wspólnym zdjęciem u stóp Patrona Szkoły. Jak widać, tonujący emocje gest księdza Długosza dotyczy również jej pracowników, zarówno pedagogicznych, jak i administracyjnych obu siedzib naszej szkoły: tej przy ul. Łęgskiej i przy ul. Wojska Polskiego.

Następnie, udaliśmy się do świeżo wyremontowanej auli, by podsumować miniony rok szkolny i poznać plan pracy na ten nadchodzący.

Wszystkim Uczniom i Pracownikom Szkoły im. ks. Jana Długosza życzymy udanych wakacji, dobrego wypoczynku i powrotu z nową energią, siłą i entuzjazmem.

Dyrekcja
Zespołu Szkół Katolickich

im. ks. Jana Długosza

fot. K. Jabłoński

Skip to content