Długoszacy pomagają zwierzętom ze schroniska

Z inicjatywy trzech uczennic liceum, i przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego, w naszej szkole trwa akcja pomocy psom i kotom ze schroniska. Do 24 stycznia uczniowie mogą przynosić karmy oraz inne artykuły niezbędne do opieki nad zwierzętami.

Oprócz różnego rodzaju puszek z pożywieniem dla psów i kotów, przynosić można również środki czystości (szczególnie z chlorem), ręczniki, koce, które mogą służyć jako posłanka dla zwierząt, krople przeciwpchelne, kuwety dla kotów, miseczki dla kotów i psów, podkłady higieniczne, witaminy, minerały, mleko dla kociąt i szczeniąt.

Wszystkie te artykuły można zanosić do świetlicy albo bezpośrednio do organizatorek akcji: Wiktorii Lewandowskiej, Julii Lateckiej lub Izabeli Ciesielskiej.

Wiktoria Lewandowska, Konrad Trokowski

fot. Wiktora Lewandowska (2B LO)

Skip to content