Bliżej gwiazd… Udział uczniów Długosza w ogólnopolskim konkursie „Kosmiczne wakacje”

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Katolickich przyłączyli się do udziału w ogólnopolskim konkursie „Kosmiczne wakacje”, którego organizatorem była Polska Agencja Kosmiczna.

Przygotowane przez Długoszaków prace dotyczyły wspomnień z wakacji – tych prawdziwych i wymarzonych, w powiązaniu z szeroko rozumianą tematyką poznawania wszechświata, eksploracji przestrzeni kosmicznej oraz korzystania z technologii kosmicznych w życiu codziennym. Szkołę reprezentowali: Jan Molewski z kl. 4a, Julia Jabłońska 4b, Adrianna Górczyńska i Aleksander Górczyński 4c, Zofia Hasiuk i Iga Chruściel z 6a, Stanisław Molewski 6c oraz Zofia Sulińska 7a i Zuzanna Górczyńska z 7c.

Drodzy Młodzi Artyści – gratuluję ciekawości poznawania kosmosu!

Bożena Sobierajska – nauczyciel plastyki

Skip to content