Wracajcie do szkoły! Czekamy na Was z uśmiechem i radością!

Drodzy Długoszacy !

Nadszedł wreszcie oczekiwany przez wszystkich czas spotkania w szkole. Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami, ujrzenia Waszych sympatycznych, uśmiechniętych twarzy, które motywują do pracy każdego nauczyciela.

Zdajemy sobie sprawę, że obawiacie się tego powrotu, ale my też mamy pewne obawy. To naturalne, obawy niesie za sobą każda zmiana. Razem pokonamy te lęki. Nie bójcie się, że zaleje Was fala sprawdzianów, wszak Wewnątrzszkolne Ocenianie jasno określa  ich ilość w tygodniu. W pierwszych dniach nauki stacjonarnej wszyscy będziemy oswajać się z nową sytuacją. Macie nasze wsparcie – zawsze! Pragniemy łagodnie wprowadzić Was w obowiązki szkolne, sami przystosowując się do lekcji w klasach. Bądźmy w tym czasie dla siebie nawzajem wyrozumiali, cierpliwi i serdeczni, a wszystko wróci do normy.

Wspólnie damy radę ☺ Wracajcie do szkoły z radością, a nie z lękiem.

Do miłego zobaczenia ☺

 

Harmonogram nauki stacjonarnej (w szkole) na najbliższe 2 tygodnie:

(klasy nie przychodzące w danym dniu do szkoły mają zajęcia zdalne)

17 maja
(poniedziałek)
18 maja
(wtorek)
19 maja
(środa)
20 maja
(czwartek)
21 maja
(piątek)
MAŁY DŁUGOSZ
SP 1-3 oraz 4a, 4c SP 1-3 oraz 4b, 5a SP 1-3 oraz 4a, 4c SP 1-3 oraz 4b, 5a SP 1-3 oraz 4a, 4c
DUŻY DŁUGOSZ
LO SP 6-8 SP 6-8 SP 6-8 LO

 

24 maja
(poniedziałek)
25 maja
(wtorek)
26 maja
(środa)
27 maja
(czwartek)
28 maja
(piątek)
MAŁY  DŁUGOSZ
SP 1-3 oraz 4b, 5a SP 1-3 oraz 4a, 4c SP 1-3 oraz 4b, 5a SP 1-3 oraz 4a, 4c SP 1-3 oraz 4b, 5a
DUŻY DŁUGOSZ
SP 6-8 LO LO LO SP 6-8
Skip to content