Pogoda dla…biegaczy!

Niespełna rozumu szaleńcy – tak można pomyśleć o osobach, którzy w niedzielne przedpołudnie postanowili zmierzyć się z ponad 21 km trasą poprowadzoną ulicami miasta Włocławka.

Wśród tych śmiałków – trójka “dorosłych” Długoszaków, którzy zapragnęli zmierzyć się ze swoimi słabościami i przesunąć kolejną granicę osiągów własnego organizmu. I gdy już było baaardzo ciężko, to zacisnęli zęby i nucąc słowa naszego hymnu “zaufaj Bogu Długoszaku – będzie z twej twarzy radość biła … sport leczy mózgi od przykrości … ” pokonywali kolejne metry tego morderczego biegu.

Bariery zostały przełamane – kolejne “życiówki” pękły. A na szczególne wyróżnienie zasługuje “biegowa perełka” Długosza – Magdalena Gutral, która w swojej kategorii zajęła 1 miejsce, a także została Najlepszą Biegaczką z Włocławka, oraz wspomogła swój biegowy klub w zdobyciu drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej !!! Niesamowite! Chapeau bas!

PS. Już 23 października Bieg Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki! Liczymy, że będzie nas jeszcze więcej… 🙂

Agnieszka Szabłowska, Magdalena Gutral, Piotr Chodoła

Skip to content