Odznaczenia państwowe i resortowe dla pracowników oświaty

Dnia 19 października 2021 roku w Auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych pracowników oświaty, Nagród  Ministra Edukacji i Nauki oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili goście: Pani Joanna Borowiak –Poseł na Sejm RP, Pan Marek Wojtkowski-Prezydent Miasta Włocławek, a także ks. Marcin Idzikowski Dyrektor Wydziału Katechetycznego Diecezji Włocławskiej.

Nagrody wręczał Kujawsko- Pomorski Wicewojewoda Pan Józef Ramlau w asyście Kujawsko-Pomorskiego Wicekuratora Oświaty  Pani Marii Mazurkiewicz.

Wśród nagrodzonych znalazł się ks. prał. dr Jacek Kędzierski, który otrzymał Srebrny Medal za Długoletnią Służbę.

Justyna Kozłowska

Skip to content