Piłkarskie perspektywy na przyszłość. Sukcesy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum

W dniu 09.10. 2017 roku na orliku przy ZS nr 11 odbyły się Mistrzostwa Włocławka w Piłce Nożnej chłopców szkół podstawowych. Drużyna chłopców Długosza zajęła III miejsce w grupie w rozgrywkach międzyszkolnych. Warto podkreślić fakt, że 80% zawodników drużyny chłopców to uczniowie klas czwartych, dla których było to cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.

Zespół Szkół Katolickich reprezentowali:

1.Hubert Olszewski                                        

2.Kamil Kordyla                           

3.Maksymilian Michalak            

4.Oliwier Młynarczyk                 

5.Szymon Matuszewski             

6.Franciszek Kłopotowski         

7.Aleksander Kwiatkowski       

8.Remigiusz Morawski               

9.Krzysztof Zasada

Trener: Krzysztof Łodygowski


To nie wszystkie nasze sukcesy piłkarskie. W dniu 11 października zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Włocławka w Piłce Nożnej  chłopców gimnazjum. Nasza drużyna z Długosza po zaciętej walce w eliminacjach i meczach finałowych zajęła III miejsce, zdobywając puchar dla szkoły.

Skład naszej  drużyny: 

 1. Bławat Augustyn 3e  kapitan
 2. Giers Hubert    3e
 3. Nowak Patryk  3e
 4. Sliwowski Adam 3e
 5. Fryzowski Jakub 3b
 6. Modrzejewski Mateusz 3a
 7. Pałczyński Szymon 3a
 8. Trojanowski Artur 3c
 9. Woźniak Adam 2d
 10. Jóźwiak Szymon 2a
 11. Porębski Michał 2a
 12. Błaszak Rafał   2b
 13. Genert Dawid 2c
 14. Modrzejewski Maciej 2e

Opiekun: Józef Nowak.

 

 

 

 

 

Skip to content