“Chodolaczki Niepospolite” zdeklasowały przeciwników w turnieju Numblera!

Już po raz trzeci w Długoszu odbyły się “Międzygalaktyczne rozgrywki w Numblera”. Uczestnikami turnieju było 11 dwuosobowych drużyn uczniów naszego gimnazjum oraz szkoły podstawowej.

Gra, przypominająca “matematyczne scrabble”, polegająca na szybkim wykonywaniu działań arytmetycznych, zawładnęła umysłami uczniów 🙂 Poszczególne mecze przyniosły mnóstwo emocji, wiele zwrotów akcji i dramatycznych rozstrzygnięć.

Organizatorzy to ukochani uczniowie z klasy 3a, którzy zorganizowali turniej w ramach projektu edukacyjnego: Paweł Gołębiewski, Igor Mikołajczyk, Konrad Pilarski, Dominik Nowakowski, Wiktor Sikorski i Stanisław Piotrowski.

Składy zwycięskich drużyn:

  • 1 miejsce -> “Chodolaczki Niepospolite”:
    Michasia Dryjańska i Dominika Strzelecka
  • 2 miejsce -> “Rybki Pana Tadeusza”:
    Alicja Gralak i Ola Arkuszewska
  • 3 miejsce ex equo -> “Kuny w agreście” i “Matematycy z Sosnowca”:
    Patryk Malinowski i Filip Jastrzębski oraz Mateusz Betke i Wojtek Rosiak

Piotr Chodoła

Skip to content