Magda Balcerzak wygrała Ogólnopolską Olimpiadę Olimpus z chemii!!! Dziesięciu pierwszoklasistów z tytułem laureata!

Ogromny sukces odnieśli uczniowie klasy pierwszej gimnazjum Długosza w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z chemii. Dziesięcioro z nich w sesji wiosennej uzyskało tytuł laureata.
Wśród nich jedna uczennica – Magda Balcerzak z kl. Ia zdobyła I miejsce w Polsce. Przypomnijmy, że Magda była trzecia w sesji zimowej, za co otrzymała dyplom laureata i efektowną nagrodę książkową. W sesji wiosennej okazała się najlepsza, za co otrzyma także książkę oraz grawerowany dyplom laureata.
Tytuł laureata z kolejnymi miejscami zdobyło również 8 uczniów klasy Ia oraz jedna uczennica kl. Ib. A oto wyniki poszczególnych uczestników, którzy zgłębiali tajniki chemii pod kierunkiem p. Konrada Trokowskiego:

Alicja Skibowska kl. Ia (3. miejsce)
Kacper Kaznowski i Michał Porębski kl. Ia (4. miejsce)
Szymon Bieniek i Piotr Sikorski kl. Ia (13. miejsce)
Maria Cieślewicz kl. Ib (14. miejsce)
Wiktoria Kijewska, Alicja Zaborowska i Mateusz Ochociński kl. Ia (15. miejsce)

Młodym pasjonatom chemii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konrad Trokowski

 

Skip to content