Mistrzostwa Włocławka w Siatkówce Plażowej

W dniach 6 i 7 czerwca 2017r. odbyły się Mistrzostwa Włocławka w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Po 2 duety dziewcząt i chłopców z naszej szkoły rozegrały mecze piłki siatkowej na boisku przy Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku.

Siatkówka plażowa cieszy się coraz większą popularnością, co można było zauważyć w czasie turnieju. Miłośniczki i miłośnicy tego sportu mieli okazję pokazać ducha walki i zdobyć puchar.

Po zaciętych i wyrównanych meczach nasze pierwsze pary (dziewczęta w składzie: Klaudia Głowacka i Maria Cieślewicz oraz chłopcy w składzie: Jakub Ginczelewski i Bartosz Wierzbicki) zajęły trzecie miejsca, tym samym stając na podium obok drużyn z Gimnazjum im.Ziemi Kujawskiej i Gimnazjum nr 4.

Drugie nasze pary (dziewczęta:-Agata Ligowska, Magdalena Hoffmann oraz chłopcy: Krzysztof Bujak i Bartek Konopka)również uplasowały się na dobrych miejscach.

Opiekunowie drużyn: p. Arkadiusz Różański, p.Józef Nowak.

Redagowała: Klaudia Głowacka

Skip to content