Dominika Rzadkowolska finalistką konkursu “Znam swój organizm na szóstkę”

9 czerwca 2017 r. Dominika Rzadkowolska, uczennica klasy 2d gimnazjum, jedyna reprezentantka Włocławka, brała udział w XIII edycji Konkursu Wojewódzkiego „Znam swój organizm na szóstkę”. Konkurs poświęcony jest zagadnieniom budowy
i funkcjonowania organizmu człowieka. Łączy wiadomości i umiejętności z zakresu biologii, chemii i fizyki. W etapie szkolnym brało udział 440 uczniów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wyłoniono w nim 34 najlepszych uczniów, którzy na etapie wojewódzkim zmagali się z bardzo trudnym testem, składającym się zarówno z pytań otwartych, jak i pytań zamkniętych wielokrotnego wyboru. Dominika uzyskała tytuł finalisty, dziękujemy jej za udział oraz gratulujemy wyników.

Marta Pankiewicz
Agata Jankowska – Pakulska

Skip to content