Ostatni w tym roku wypad na mecz hokejowy do Torunia

W niedzielę, 19 listopada, grupa siedmiorga uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum pod opieką pana Konrada Trokowskiego pojechała do Torunia na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie w ramach I ligi hokeja na lodzie. Było to starcie dwóch niepokonanych dotychczas zespołów: Nesty Mires Toruń i 1928 Academy KTH Krynica. Mecz zakończył się bardzo pewną wygraną gospodarzy 6:0, którzy objęli prowadzenie w tabeli I ligi.

Oprócz emocji czysto hokejowych nie zabrakło oczywiście Mszy św. w kościele pw. św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza na Rybakach, wizyty w CH Plaza, spaceru toruńską Starówką oraz pokazu świetlno-muzycznego fontanny Cosmopolis.

Kolejne wycieczki na spotkania hokejowe możliwe będą dopiero w lutym 2018 roku.

Konrad Trokowski