Sukcesy siatkarskie

11 grudnia 2017 roku reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej dziewcząt rozegrała mecz w Zespole Szkół nr 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku. Możemy się pochwalić dobrymi wieściami z owego wydarzenia. Nasze siatkarki odniosły zwycięstwo, wygrywając z drużyną z Gimnazjum nr 2. Drugi mecz rozegrany z Gimnazjum nr 7 nie przyniósł wymarzonego zwycięstwa. Do samego końca dziewczęta walczyły zawzięcie. Mimo to drużyna przeciwna cały czas prowadziła. Zarówno te wyniki, jak i zadowalający wynik wcześniejszego meczu , kiedy nasze siatkarki nie pozostawiły rywalkom z Gimnazjum nr 3 szansy na wygraną, zapewniły naszej szkole drugie miejsce w grupie i awans do półfinałów.
Dziewczęta na boisku pokazały prawdziwego ducha walki oraz umiejętności, do których poprawy przyczyniły się cotygodniowe treningi.

Skład reprezentacji :

  • Klaudia Głowacka IIIb (kapitan)
  • Agata Ligowska IIIb
  • Natalia Pielka IIIb
  • Anna Tomaszewska IIIa
  • Elżbieta Kacprowicz IIIa
  • Eliza Stawicka IIIe
  • Maria Cieślewicz IIb
  • Zuzanna Pączek IIe
  • Wiktoria Kubiak IIe
  • Julia Latecka 7a

Redakcja: Klaudia Głowacka

Skip to content