3a i 3e on tour – tym razem Zakopane!

4 czerwca br.  klasy IIIa i IIIe pojechały wraz z wychowawcami: Panem P. Chodołą i Panią M. Jaskólską oraz Panią A. Jankowską-Pakulską na 5-dniową wycieczkę.

Podróż rozpoczęliśmy wcześnie rano, po to, by dotrzeć na czas do Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau. Następnego dnia, po 3-godzinnym, wyczerpującym marszu, dotarliśmy do wspaniałej Doliny Pięciu Stawów. W dalszej kolejności spędziliśmy cały dzień na zabawie w rodzinnym parku rozrywki Energylandia, położonym w Zatorze. Każdy odnalazł w nim coś dla siebie, więc zabawy było co niemiara. Dnia przedostatniego zdobyliśmy Sarnią Skałę, a po południu odwiedziliśmy prawdopodobnie najsłynniejszą ulicę w Polsce – Krupówki! Klasy tak dobrze się bawiły, że piątego dnia z żalem opuściliśmy pensjonat, aby zwiedzić wystawę Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) oraz przejść się po krakowskim rynku.

Izabela Walczak

Skip to content