Egzamin gimnazjalny – dzień 2

W czwartek, 11 kwietnia 2019 r. odbyła się część druga egzaminu gimnazjalnego – część matematyczno-przyrodnicza.

O godz. 8.30 trzecioklasiści wylosowali numery stolików w trzech salach, zajęli miejsca, po wysłuchaniu komunikatów związanych z procedurami egzaminacyjnymi, o godz. 9.00 przystąpili do kodowania arkusza i rozwiązywania zadań z przedmiotów przyrodniczych. Tym razem, dzięki tytułom laureata z przedmiotów przyrodniczych, zwolnionych z zakresu pierwszego było aż 10 osób: Alicja Zaborowska, Wiktoria Kijewska, Piotr Sikorski, Mateusz Ochociński, Michał Porębski, Kacper Kaznowski, Karol Nencka, Maria Cieślewicz, Kornel Weber i Krzysztof Ostrowski. Krzysztof, będąc laureatem z chemii, informatyki, fizyki i matematyki, był zwolniony ze zdawania obu zakresów części matematyczno-przyrodniczej.

Z doniesień uczniów wiem, że nie było łatwo, szczególnie na pierwszym zakresie. Jesteśmy jednak optymistami i z nadzieją poczekamy na wyniki.

Jutro język angielski. Powodzenia!

S.L.

Skip to content