Egzamin gimnazjalny – dzień 1

Dziś, nasi gimnazjaliści rozpoczęli sesję egzaminacyjną 2019. Wbrew wszelkim pogłoskom i obawom, na egzamin stawili się wszyscy, zgodnie z planem i harmonogramem. Egzaminacyjne zmagania rozpoczęło w „Długoszu” 115 gimnazjalistów.

Uczniowie, wyjątkowo eleganccy i, mimo egzaminacyjnego stresu, uśmiechnięci, zajęli swoje miejsca przy wylosowanych stolikach w czterech salach egzaminacyjnych. Dzień dzisiejszy, to dzień części humanistycznej. O godzinie 9.00 trzecioklasiści gimnazjum rozpoczęli zakres z historii i wiedzy o społeczeństwie. Troje uczniów zwolnionych było z tego zakresu egzaminu. Dzięki temu dłużej dziś spali: Magda Balcerzak, Oliwia Kuźniewicz i Filip Mosakowski – laureaci konkursu przedmiotowego z historii.

Po krótkiej przerwie, o godzinie 11.00, uczniowie zajęli się arkuszem z języka polskiego, na który mieli więcej czasu ze względu na wypracowanie.

Jutro część matematyczno-przyrodnicza.

Powodzenia!

S.L.

 

Skip to content