Ostatni egzamin gimnazjalny

Dziś, 12 kwietnia 2019 r., nasi gimnazjaliści wykazywali się znajomością języka obcego nowożytnego. Pięcioro z nich: Wiktoria Kijewska, Magda Balcerzak, Maria Cieślewicz, Mateusz Nawrocki i Piotr Sikorski, wcześniej uzyskało tytuł laureata konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego, w związku z czym zwolnieni są z obydwu zakresów części trzeciej egzaminu. Pozostałych 110 długoszaków zdawało egzamin z języka angielskiego, o godz. 9.00 w zakresie podstawowym i o godz. 11.00 w zakresie rozszerzonym.

Dziękuję Trzecioklasistom za godną postawę i za wysiłek, który z pewnością zaowocuje dobrymi wynikami.

Dziękuję Nauczycielom naszej szkoły, którzy, jako przewodniczący i członkowie komisji nadzorujących, przeprowadzili egzamin w „Długoszu” oraz pomogli w jego organizacji w Publicznym Gimnazjum nr 14, Publicznym Gimnazjum nr 7 oraz gimnazjum w POSSP.

Dziękuję kompetentnym i miłym członkom zespołów nadzorujących z SP 14.

Wszystkim życzę dobrego wypoczynku w weekend.

Sławomira Lewandowska

Skip to content