Nasze siatkarki znów na podium!

6 maja 2017r. reprezentacja piłki siatkowej dziewcząt z naszej szkoły po raz kolejny wzięła  udział w corocznym turnieju zorganizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Witowie.

Spotkania obfitowały w wiele ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie w walce o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na wysokim, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się przewagą tylko dwóch punktów. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair play, w jakim rozgrywane były zawody.

Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły 3. miejsce i wróciły do Włocławka z wielką satysfakcją oraz pucharem.

Skład drużyny:

  • Wiktoria Grzelakowska III c – kapitan
  • Ania Tomaszewska II a
  • Klaudia Głowacka II b
  • Agata Ligowska II b
  • Magdalena Hoffmann II c
  • Martna Kumorczyk II c
  • Aleksandra Witkowska II d

 

 Klaudia Głowacka II b

Skip to content