Sukcesy lekkoatletów z Długosza

W ubiegłą sobotę, 6 maja, na stadionie OSiR odbył się meeting lekkoatletyczny pod hasłem: „O uśmiech dziecka”. Wśród szerokiej gamy konkurencji każdy odnalazł coś dla siebie. Zawody przyciągnęły wielu uczniów z całego województwa, wśród których nie zabrakło naszych reprezentantów. Od samego początku w powietrzu czuć było ducha sportowej rywalizacji. Dla wszystkich była to okazja do sprawdzenia własnych umiejętności, pobicia rekordu czy po prostu dobrej zabawy. Całe zawody przebiegły w radosnej atmosferze, a uśmiech na pewno niejednokrotnie pojawiał się na twarzach uczestników. Kilku naszym zawodnikom udało się zdobyć medal. Na podium stanął Bartosz Szczupakowski, zajmując II miejsce – zdobywając srebrny medal w skoku w dal. Brązowy medal zdobyli: Bartosz Wierzbicki w biegu na 100 metrów oraz Grzegorz Możdżyński w biegu na dystansie 600 metrów. Pozostałe osoby również wykazały się ogromną wolą walki i pokazały, że lekkoatletyka w naszej szkole jest ciągle rozwijana. Byli to: Martyna Święcikowska, Klaudia Głowacka, Michał Porębski, Szymon Jóźwiak, Adam Rymarkiewicz oraz Wojciech Rosiak.

Opiekun: p. Józef Nowak

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów za bardzo dobre wyniki i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Klaudia Głowacka

Skip to content