Rajd pieszy “Powitanie wakacji”

W dniu 3 czerwca odbył się ostatni już w tym roku szkolnym rajd pieszy pt. ,,Powitanie wakacji” organizowany przez Oddział Kujawski PTTK we Włocławku. Drużyna  z ZSK im ks Jana Długosza po raz dziewiąty w bardzo licznym składzie uczestniczyła w tym czynnym wypoczynku. Trasa rajdu przebiegała od pętli MPK przy ulicy Wiejskiej, przez Rudą, dalej przez Lisek i Słodowo, aż do basenu międzyosiedlowego przy ulicy Wysokiej. Na zakończenie rajdu zostały ogłoszone wyniki VI konkursu o Puchar Komisji Turystyki Pieszej. Nauczycielkom Pani Dorocie Antczak i Pani Anecie Pawłowskiej wręczone zostały dyplomy z podziękowaniami za propagowanie turystyki i krajoznawstwa wśród młodzieży. Panu Jakubowi Kostrzewskiemu serdecznie dziękuję za wspólny marsz, jak również za pomoc w sprawowaniu opieki nad naszymi podopiecznymi. Do zobaczenia na pieszym szlaku w przyszłym roku szkolnym.

Dorota Antczak

Skip to content