Bal gimnazjalny 2017

Noc z 14 na 15 czerwca 2017 roku trzecioklasiści gimnazjum Długosza będą pamiętać przez bardzo długi czas, gdyż wtedy w Gościńcu przy ulicy Toruńskiej miał miejsce nasz bal gimnazjalny.

Świętowanie zaczęliśmy o godzinie osiemnastej tradycyjnym polonezem. Dzięki licznym próbom wszyscy prezentowaliśmy się bardzo dobrze na parkiecie, a publiczność na chwilę została przeniesiona w czasy ,,Pana Tadeusza” i przyjęć szlacheckich. Za tę niesamowitą choreografię i przygotowanie nas do występu bardzo dziękujemy Pani Milenie Kujawie. Następnie mieliśmy okazję obserwować pokaz walca wiedeńskiego w wykonaniu naszych szkolnych kolegów i koleżanek. Do stołów zasiedliśmy po przemówieniach znamienitych gości.

Zarówno wspaniałe jedzenie, doskonała muzyka, jak i szalona zabawa na parkiecie wpłynęły na niepowtarzalną atmosferę tego wieczoru. Oprócz radosnych chwil były też momenty pełne wzruszenia i nostalgii – do takich należały podziękowania Nauczycielom i Wychowawcom za trzyletnią współpracę. Śmiech mieszał się ze łzami wzruszenia, zdawaliśmy sobie bowiem sprawę, iż ta wyjątkowa noc jest początkiem końca pewnego etapu w naszym życiu. Ten bal będziemy wszyscy bardzo pozytywnie wspominać, ponieważ było to cudowne osiem godzin wspólnie spędzonego czasu, który został utrwalony nie tylko na zdjęciach czy filmie, ale przede wszystkim w naszych sercach.

Chcemy bardzo gorąco podziękować Rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie osobom za jego organizację i sprawowanie nad nami opieki w czasie trwania zabawy. Serdecznie dziękujemy za poświęcenie tym, którym nie dane było spać tej nocy, gdyż byli z nami w Gościńcu bądź czekali, aby o wyznaczonej godzinie nas odebrać. Pragniemy również przekazać wyrazy wdzięczności wszystkim zaproszonym osobom, które przybyły do Gościńca, by razem z nami przeżywać ten szczególny moment. Mamy nadzieję, że pozostałe dwa bale gimnazjalne, mające miejsce w kolejnych latach będą równie udane jak nasz i tego na zakończenie życzymy naszym kolegom i koleżankom z młodszych roczników.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum.

 

Skip to content