DługoSZRANKI czas zacząć!

W pierwszej konkurencji – Linoskoczki – mieliśmy do czynienia z niesamowitym pokazem integracji klasowej. Na “pierwszy ogień” poszły – 1C LO i 7a SP. Obie klasy dały czadu! Już teraz można przypuszczać, że będą to jedne z najlepszych wyników!

Przypomnę zasady: klasa ma liczone punkty za ilość osób, które przeskoczą przynajmniej raz (za wychowawcę bonus 2pkt) oraz liczone przeskoki osoby, która wskoczy jako pierwsza. Z tych dwóch wyników wybieramy mniejszy i to jest ilość punktów dla klasy.

Klasa 1C LO – ilość osób, które wskoczyły 15 (w tym wychowawca) czyli 17pkt oraz 18 przeskoków osoby rozpoczynającej czyli 17 pkt

Klasa 7a SP – ilość osób, które wskoczyły 12 (w tym wychowawca) czyli 14pkt oraz 27 przeskoków osoby rozpoczynającej czyli 14 pkt

Nie można nie wspomnieć o rewelacyjnej formie obojga wychowawców – p.Anny Waśkiewicz i p.Macieja Ziółkowskiego. Szapo ba!

W przyszły piątek kolejne dwie klasy!

Piotr Chodoła, opiekun SU

Skip to content