V Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Jedną z tradycji Świąt Bożego Narodzenia jest budowa szopek. Na zaproszenie Klubu „Zazamcze” Centrum Kultury „Browar B” uczniowie naszej szkoły tradycyjnie  wzięli udział w V Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne  wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej.

ZSK im. ks. Jana Długosza będą reprezentować szopki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza: Aleksandrę Babis kl. 6a, Joannę Nowakowską kl. 7a, Antoniego Lenczewskiego kl. 6a, Tomasza Wojciechowskiego kl. 6a i Huberta Olszewskiego kl. 6a  pod kierunkiem p. Bożeny Sobierajskiej

Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Długosza reprezentować będą szopki bożonarodzeniowe, które  wykonały uczennice kl. 2c: Karolina Karbowska, Amelia Żaglewska, Weronika Kowalska i Agata Rozwora pod kierunkiem p. Krzysztofa Krychowiaka.

Uczestnikom konkursu  życzymy sukcesów !!!

Pokonkursowa wystawa szopek odbędzie w Centrum Handlowym Wzorcownia.

 

Bożena Sobierajska, Krzysztof Krychowiak

Skip to content