Udział długoszaków w Turnieju Szachowym w “Elektryku”

W sobotę 13 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się Turniej Szachowy, w którym uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Katolickich. A oto wyniki, jakie udało się osiągnąć naszym uczniom:

Oliwia Więckowska – 4. miejsce, Marta Bychowska – 5. miejsce, Maksym Kaniewski – 10. miejsce, Konrad Felińczak -14.miejsce                                                                                                                                                                                                                   Turniej szachowy był otwarty dla wszystkich uczniów. Brali w nim udział uczniowie szkół podstawowych , gimnazjum i uczniowie szkół średnich.

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły.

Andrzej Gołębieski

Skip to content