Laureaci i finaliści Przedmiotowego Konkursu Języka Niemieckiego

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces na etapie wojewódzkim Przedmiotowego Konkursu z Języka Niemieckiego. 10 lutego 2018r. w Bydgoszczy sześcioro uczniów Długosza przystąpiło do finału konkursu, który składał się z dwóch części- pisemnej i ustnej. Wśród elitarnej 38-osobowej grupy najlepszych gimnazjalistów z całego województwa znaleźli się: Magda Balcerzak, Wiktoria Kijewska, Piotr Sikorski z klasy IIa, Dominika Rzadkowolska i Gabriela Wyszyńska z IIId i Julian Jędrzejczak z klasy IIIa. Warto dodać, że to jedyni przedstawiciele włocławskich szkół w tym konkursie. Tytuł laureata Przedmiotowego Konkursu Języka Niemieckiego zdobyli: Wiktoria Kijewska i Julian Jędrzejczak, finalistami zostali: Magda Balcerzak, Dominika Rzadkowolska, Gabriela Wyszyńska i Piotr Sikorski.

Bardzo dziękujemy Wam za chlubne reprezentowanie naszej szkoły. Wiemy, że za tymi tytułami skrywają się żmudne godziny spędzone nad książkami, wiele wyrzeczeń i poświęceń. Gratulujemy Wam bardzo serdecznie i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

A. Waśkiewicz i A. Przybylski

Skip to content