Sukces Jędrzeja Kalinowskiego w konkursie z języka angielskiego dla gimnazjalistów!

Z przyjemnością informuję, że uczniowie naszego gimnazjum po raz kolejny stanęli w szranki konkursowe i znów wykazali  się niezwykle obszerną znajomością języka angielskiego.

Jędrzej Kalinowski wraz z innymi uczniami naszego gimnazjum: Stanisławem Adamiakiem, Mateuszem Ochocińskim oraz Bartoszem Hnatowiczem  zakwalifikowali  się do etapu finałowego  konkursu Oxford Challenge i znaleźli się w grupie najlepszym uczniów z naszego regionu. Długoszacy potwierdzili, że nie tylko bardzo dobrze znają leksykę i gramatykę języka angielskiego, ale też że doskonale radzą sobie z porozumiewaniem się w tymże języku.

Zdobywcą zaszczytnego drugiego miejsca został Jędrek Kalinowski!

Jędrek – oprócz niewątpliwej satysfakcji – otrzymał również wartościową nagrodę: półroczne stypendium na naukę w szkole językowej Oxford School.

Gratulacje!

Agnieszka Szabłowska

 

Skip to content