Uczennice Długosza nagrodzone w VI edycji Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Boże Narodzenie jest dlatego,
żeby uczyć się miłości, żeby podawać sobie ręce,
żeby się uśmiechać do siebie….
ks. Jan Twardowski

 Z okazji zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia Klub „Zazamcze” Centrum Kultury Browar B zaprosiło tradycyjnie  reprezentacje szkół oraz rodziny do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.  Należy podkreślić, że tradycja udziału w konkursie  wpisała się  w kalendarz  naszej szkoły pod kierunkiem pani Bożeny Sobierajskiej. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej.   Z radością informujemy, że w kategorii reprezentacje szkół II miejsce zajęła szopka wykonana przez uczennicę Amelię Żaglewską z klasy IIIc gimnazjum. W kategorii rodzinnej wyróżnienie otrzymały Olivia Prouve , Alicja Ochocińska i Nicole Rybińska.  Nagroda dla uczennicy kl. IIIc Amelii Żaglewskiej została wręczona przez Księdza Dyrektora podczas przedstawienia bożonarodzeniowego „Narodziny miłości”.

Gratulacje dla Amelii, Olivii, Alicji i Nicole !!!

Bożena Sobierajska

Skip to content